Sporta spēles

Vēlos saņemt piedāvājumu savam uzņēmumam izveidot sporta spēles.Sporta spēles pielāgosim īpaši Jūsu vēlmēm, vajadzībām, uzņēmuma vērtībām, kultūrai un kolektīvam.

Nodrošinām visu nepieciešamo Jūsu uzņēmuma sporta spēļu rīkošanai – sākot ar pasākuma stratēģiju, piemērotas vietas atlasi, transportu, ēdināšanu, sportiskās daļas izstrādi un beidzot ar apbalvošanu un vakara noslēguma svinībām. Piedāvājam piešķirt sporta spēlēm īpašu noskaņu un jautrību ar dažādām pasākuma tematikām. Mēs izstrādājam un realizējam inovatīvas sporta spēļu aktivitātes, kurās jāliek lietā veiklība, radošums un loģika.

Sporta spēļu koncepts tiek izstrādāts, lai sasniegtu Jūsu organizācijas personāla vadības mērķus, veidotu iekšējo kultūru, komandas saliedētību un atbilstu Jūsu vērtībām.


VESELĀ MIESĀ VESELS GARS!

Tu ik dienas sēdi blakus kolēģiem birojā, bet nemaz nenojaut uz ko īsti viņi ir spējīgi? Tā var būt, bet to iespējams pavisam viegli mainīt! Lai iepazītu kolēģus un stiprinātu komandas garu ir nepieciešams mainīt vidi, kas nozīmē – izkāpt ārpus komforta zonas un ierastajiem darba uzdevumiem! Izaicinājumi darīt kaut ko pirmo reizi, kur jāliek lietā radošums, atjautība un veiklība – tā ir kopīga laika pavadīšana piedaloties kolektīva sporta spēlēs.

Pēdējo 3 gadu laikā novērojama jauna tendence – uzņēmumu izvēle sporta spēļu formātam ir mainījusies. Ja agrāk sporta spēlēs bija tikai sports un tajās iekļāvās vairāk klasiskas sporta spēles – volejbols, futbols, klasiskās stafetes un individuālās disciplīnas, tad tagad pēdējo gadu laikā uzņēmumi arvien vairāk izvēlas iekļaujot gan dažāda veida sporta aktivitātes, gan radošās darbnīcas un meistarklases, apmācības un lekcijas. Tieši tādēļ šogad nolēmām pozitīvā gaisotnē izmantot iespēju saliedēt un motivēt kolektīvu. Darba vidē mēs visi pavadām ļoti nozīmīgu daļu savas dzīves, tādēļ svarīgi veidot labas attiecības, kas stiprina komandas garu. Aktualitātes darba tirgū liecina par to, ka darbinieki arvien vairāk novērtē mikroklimata apstākļus darba vietā.

Varētu teikt, ka šādi pasākumi palikuši “demokrātiskāki”. Vēl viena tendence, kas novērota – pēdējos gados uzņēmumi pāriet no sporta spēlēm nedēļas nogalēs kopā ar darbinieku ģimenēm uz pasākumiem darba dienās tikai darbiniekiem. Uzņēmumi arvien vairāk apzinās sporta spēļu nozīmi kolektīva saliedēšanā, darbinieku motivācijā un kopīgu mērķu sasniegšanā kā vienotai komandai. Katras sporta spēles tiek izstrādātas īpaši konkrētajam uzņēmumam – atbilstošs saturs, vērtības, un komunikācija, kas ir svarīgas uzņēmumam darba devēja tēla veidošanā, personāla plānošanā un publiskā tēla veidošanā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.