Uztura speciāliste Ilva Jirgensone.

Augstāko izglītību ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē.

Uztura speciālists ir augsti kvalificēta ārstniecības persona ar augstāko izglītību, kurš piedalās pacientu veselības veicināšanas, izglītošanas, ārstniecības un rehabilitācijas procesā. Uztura terapijas laikā cilvēks pamazām apgūst jaunus uztura paradumus. Kopā ar speciālistu tiek izveidots optimāls ēšanas modelis konkrētam cilvēkam.
Ilgadējā pieredze ikdienas darbā gan kā uztura speciālistei, gan deju pasniedzējai, man ir ļāvusi praksē pārliecināties, cik svarīga ir mūsu ikdienas uztura un fizisko aktivitāšu mijiedarbība ilgtermiņā.
Dzīvības procesiem organismā nepārtraukti ir nepieciešama enerģija. Mūsu katra paša ziņā ir tas, kā un ar kādiem enerģijas ieguves resursiem - pārtikas produktiem mēs nodrošinām sev ikdienā nepieciešamo enerģiju. Gandrīz katrs no mums kādā dzīves posmā sev ir jautājis: „Kā saglabāt labu veselību, pašsajūtu un vizuālo izskatu? Vai tas vispār ir iespējams? Vai ir iespējams gan emocionāli, gan fiziski justies labi lielāko savas dzīves daļu? Ko es varu darīt lietas labā?”
Tā pat kā nav divu identisku organismu, tā pat nav divu identiski vienādu atbilžu, ieteikumu un padomu uz visiem jautājumiem. Uztura speciālists ir viens no profesionāļiem, pie kuriem Tu vari vērsties, lai atrastu atbildes un paņēmienus, kas ir piemēroti individuāli Tev, Tavas dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Projektā „Rāpo uz zāli” ietvaros kopā ar uztura speciālistu noskaidro kā spēt ne vien skriet uz zāli, bet arī „skriet un diet dzīvē” pēc nodarbības! 
Jautājumus par Sev nepieciešamo veselīga uztura zinātnē droši raksti mums facebook kontā, vai mājaslapā www.beikerfitness.lvPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.