PĀRGĀJIENS


Gaujas pludmale – viens no skaistākajiem, neskartajiem dabas stūrīšiem Eiropā. Nevar apšaubīt to, ka 15 km garais maršruts, liks aizrauties ikviena ceļotāja elpai, jo brīžiem skati un sajūtas ir pavisam kutinošas, tās rada izbrīnu - vai tiešām mēs esam Latvijā? Īpaši unikāla un jūtama ir šīs piekrastes vientulība un meža skaņas, jo daudzām šī posma skaistākajām pludmalēm piebraukt tuvumā ar auto nemaz nav iespējams. Tas nozīmē tikai to, ka, lai tās atklātu, ir jāauj pārgājiena apavi un kopā jādodas īstā piedzīvojumā. Mēs uzdrīkstamies apsolīt, ka tu būsi ļoti pārsteigts par to, kas slēpjas mūsu mīļajā Latvijā un diženajā Baltijas jūras krastā. Iesim lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Individuāla pieeja grupā kopā ar BeikerFitness zīmola īpašnieku, vadītāju Andri Beķeri un Spēkavīru līgas pasaules čempionu Daini Zāģeri.

Būs pa spēkam arī tiem, kuri šādā pārgājienā dosies pirmo reizi.


MARŠRUTS
15 km /3,5 stundas.PIETEIKŠANĀS


IEŠANAS TEMPS
Pilnā ekipējumā, lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Ejot no rīta, ieturot regulāras, cikliskas atpūtas. Tas būs pa spēkam arī dalībniekam bez jebkādas pārgājienu pieredzes.


GRŪTĪBAS PAKĀPE
no 10 būs 3-4


KĀPĒC AR MUMS?Andris Beķeris

Speciālists fitnesā un atlētiskajā vingrošanā (Liepājas Universitāte)Sporta pedagoģijas Akadēmija un IHRSA/IFCN (ASV)

Esmu Beiker Fitness zīmola īpašnieks un nozares vadītājs. No 2013. gada sertificēts fitnesa, atlētiskās vingrošanas, fiziskās sagatavotības, motivācijas treneris. Latvijas čempions vesera mešanā 2002. gadā, Eiropas čempions veseramešanā 2003.gadā, Latvijas čempions svara stieņa spiešanā uz reižu skaita 2015.gadā.

Esmu aktīvs vingrotājs un praktiķis jau vairāk kā 19 gadus. Vieglatlēts, boksa cīkstonis un džudo praktiķis jau no 2001. gada, daudzu fitnesa programmu autors. Esmu apmācījis vairāk kā 2000 klientu Latvijā un citās EU valstīs, trīs bērnu tēvs, veselīga dzīvesveida attīstītājs, uzņēmējs, garīga personība, multimākslinieks un mūziķis.

Tirgus partneris ‘‘Amber Life Clinic‘‘, ‘‘Evelatus‘‘, ‘‘The Harwest‘‘, Direktors, valdes loceklis ‚‘‘sia VIVI‘‘, Īpašnieks‚‘‘Sia Beiker Company‘‘

Daudzu pasākumu organizators un vadītājs, ‘‘Baltijas Fitnesa/Bodībildinga čempionāts‘‘

Nozīmīgākās publikācijas:

Grāmatas „Uzturs reālā dzīve” autors                                             


NOTEIKUMI

  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī.
  • Tev ir jābūt pilngadīgam. Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tavs veselības stāvoklis ir pilnībā atbilstošs šādam pārgājienam.
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties/aizņemties: pārgājiena soma, ērti apavi.
  • Beiker Fitness  neuzņemas atbildību par tavu veselības stāvokli pasākuma laikā, kā arī pēc tā.
  • Beiker Fitness komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi”, “mentori”
  • Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi.

Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem un iegūtu jaunus draugus.                                                                                LEJUPIELĀDĒT PILNO PĀRGĀJIENA PREZENTĀCIJU                                                                                ATBALSTĪTĀJI


ŪDENS 885


MANGAĻIMEN PACK


VIVI


DALĪBNIEKU ATSAUKSMES

0
 .