PĀRGĀJIENS - ''007 IZAICINĀJUMS''

Rakši (Cēsis) no 5 –15 km Iemīļots pārgājiena maršruts Latvijā un viens no skaistākajiem maršrutiem, kurš noteikti neprasa liekus komentārus. Pārgājiens, pavisam noteikti, atstās vienu no skaistākajām pieredzēm mūsu dzīvē. Šis maršruts ir unikāls ar to, ka katrs aizvadītais kilometrs, paver pavisam jaunus skatus un iespaidus, radot sajūtu, ka aiz katra apvāršņa nonāc jaunā dabas pasaulē. Tā ģeotermiskā paradīze, kas pazīstama ar purva smaržām, upes šalkām, kur vietām satiekas gan ledāji, gan miniūdenskritumi. Unikālas ainavas, kas liks aizrauties elpai un nav sastopamas nekur citur. Mēs uzdrīkstamies apsolīt, ka tu būsi ļoti pārsteigts par to, kas slēpjas mūsu mīļajā Latvijā. Iesim lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Individuāla pieeja grupā kopā ar Beiker Fitness zīmola īpašnieku, vadītāju Andri Beķeri un Spēkavīru līgas pasaules čempionu Daini Zāģeri. Mūsu pieredze Tevnoderēs un liks justies droši.

Būs pa spēkam arī tiem, kuri šādā pārgājienā dosies pirmo reizi.

  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī.
  • Tev ir jābūt pilngadīgam. 
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties/aizņemties: pārgājiena soma, ērti apavi.
  • Beiker Fitness komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi”, “mentori”
  • Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi.

Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem un iegūtu jaunus draugus.

Tikai kopā mēs varam vairāk..