APĻA TRENIŅŠ

Apļa treniņš - Tas ir treniņš trenažieru zālē kas notiek uz mūsdienīgiem trenažieriem un trenera pavadībā. Papildus tiek pildīti vingrinājumi ar dažādu fitnesa inventāru. Katrs no trenažieriem iedarbojas uz noteiktu muskuļu grupu, bet aerobie vingrinājumi, kuri dod iespēju dažādot treniņu, nezaudējot tā ritmu. Vingrinājumu komplekss ietver sevī darbu uz dažādiem trenažieriem, kas ļauj palielināt izturību, kā arī labvelīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistemas darbību un kopējo muskuļu tonusu. Treniņi palīdz stiprināt katru muskuļu grupu: roku, kāju, vēdera, muguras, sēžas un krūšu muskuļus.
Nobeigumā pildāma stiepšanās, kas ir ļoti svarīga, jo padara muskuļus lokanākus. Pētījumi pierādījuši, ka vingrojumi lokanībai padara muskuļus par 19 % spēcīgākus. Treniņš iedarbojas uz visām svarīgām muskuļu grupām un dedzina līdz 500 kalorijām vienas nodarbības laikā. Tie ir efektīvi vingrojumi visiem, kuri vēlas piekopt un uzturēt veselīgu dzīvesveidu.
Lai piedalītos treniņā:
* jāiegādājas 1x apmaklējums vai abonements – @BEIKERFITNESS pie trenera un trenažieru zāles – @LEDUS HALLES recepcijā Tukumā.
*Uzsākot nodarbību apmeklētājs uzrāda trenerim #beikerfitness abonementu, bet trenažieru zāles - #ledushalles recepcijas darbiniekam.

Treniņus vadīs: http://www.beikerfitness.lv/projekti/apla-trenini-trenazieru-zale/treninus-vadis/

Beiker Fitness sporta kluba kārtības noteikumi: http://www.beikerfitness.lv/page/noteikumi/

Ja rodas jautājumi drošī zvani vai raksti Mums +371 25225100, [email protected] vai www.beikerfitness.lv

TIKAI KOPĀ MĒS VARAM VAIRĀK!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.