SADRAUDZĪBA

Cieņas un mīlestības prakses attīstība darba laukā.

SALIEDĒTĪBA

Uzdevuma izpildes lomu dalīšana, mērķa sasniegšanai.

KOMANDAS SPĒKS

Sniedz izpalīdzīgu roku situācijās, kad trešā rokas atbalsts ir visvairāk nepieciešama un vienlīdz izšķiroša.

ĢIMENES PĀRGĀJIENS - ''007 IZAICINĀJUMS'' 15 KM

Ģimenes spēks ir kopā būt!

Mērķis ir radīt iespēju visām ģimenēm dažādot brīvā laika pavadīšanu, vienas ģimenes locekļiem iesaistoties dažādu jomu kopīgās aktivitātēs, veicinot izpratni par ģimeniskas kopīgas atpūtas daudzveidību un iespējām kopīgi jēgpilni atpūsties dabā un piedalīties sportiskās, praktiskās nodarbēs.

Pārgājiena aktivitāte ir vērstas uz dažādu vecumu un dzimumu ģimenes locekļiem, tā lai katrs varētu plānoto aktivitāšu piedāvājumā atrast sev noderīgo un interesējošo ne tikai pārgājiena norises brīdī, bet arī ilgtermiņā.

Kur tas notiks?

Gaujas pludmale – viens no skaistākajiem, neskartajiem dabas stūrīšiem Eiropā. Nevar apšaubīt to, ka 15 km garais maršruts, liks aizrauties ikviena ceļotāja elpai, jo brīžiem skati un sajūtas ir pavisam kutinošas, tās rada izbrīnu - vai tiešām mēs esam Latvijā? Īpaši unikāla un jūtama ir šīs piekrastes vientulība un meža skaņas, jo daudzām šī posma skaistākajām pludmalēm piebraukt tuvumā ar auto nemaz nav iespējams. Tas nozīmē tikai to, ka, lai tās atklātu, ir jāauj pārgājiena apavi un kopājādodas īstā piedzīvojumā. Mēs uzdrīkstamies apsolīt, ka tu būsi ļoti pārsteigts par to, kas slēpjas mūsu mīļajā Latvijā un diženajā Baltijas jūras krastā. Iesim lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Individuāla pieeja grupā kopā ar BeikerFitness zīmola īpašnieku, vadītāju Andri Beķeri un Spēkavīru līgas pasaules čempionu Daini Zāģeri.

Būs pa spēkam arī tiem, kuri šādā pārgājienā dosies pirmo reizi.


NOTEIKUMI

  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī.
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties/aizņemties: pārgājiena soma, ērti apavi.
  • Beiker Fitness  neuzņemas atbildību par tavu veselības stāvokli pasākuma laikā, kā arī pēc tā.
  • Beiker Fitness komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi”, “mentori”
  • Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi.

Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem un iegūtu jaunus draugus.

ĢIMENES IEGŪLDĪJUMS

Pārgājiena iegūldījums vienai ģimenei (līdz 5 dalībnieki)  100.00 eur

- pārgājiena programma tiks nosūtīta katram individuāli -OFICIĀLS PIEDĀVĀJUMS


Pieteikties:

[email protected]