APRAKSTS

Latīņamerikas ritmu iedvesmotas, viegli apgūstamas, kalorijas dedzinošas, fitnesa-deju nodarbības #ZumbaFitness rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina kustēties gan nedejotājus, gan tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu treniņos. Zumba Fitness nodarbībās kūsā enerģija un valda pacilātība. Mūzika, kuras ritmā kājas cilājas pašas no sevis, kombinācijā ar Zumba Fitness kustībām ļauj lieliski pavadīt laiku vai vienkārši atgūt enerģiju pēc stresa pilnas un garas darba dienas! Zumba Fitness ir ne tikai lielisks līdzeklis pašsajūtas uzlabošanai, bet arī ļoti efektīvi dedzina kalorijas.

Ja gribi uzlabot garastāvokli, aizmirst par ikdienas kreņķiem un stresiem un varbūt nedaudz pasmaidīt pats par sevi, nāc un pamēģini –– kopā izdejosim un „izgaršosim” salsas, mambo, regetona, sambas un citus deju soļus Zumba Fitness nodarbībās Tukumā Ledus Hallē 2 stāvā.

Treniņu saturs ir trīs iesildošās dejas, kas palīdz iesildīt ķermeni, tad ir, aptuveni, 11 dejas, kas kartīgi palīdzēs izsvīst un tad 1 atsildošā deja, nobeigumā ( ABS - vēderpreses vingrinājumi ) izcilākam rezultātam.

Mūsu trenere Kristine Liepina, kura savu izglītību un pieredzi ieguvusi Amerikā, dalīsies visā ar jums


Jūsu iegūldījums:

! Iegādājies abonementu uz vingrošanas zāli, vai maksā par 1 apmeklējumu 4eur - tā ir tava izvēle,

! Nākamais solis - noreiķinies ar savu Beiker Fitness Treneri - 1 treniņa maksa ir 3eur, vai arī iegādājies abonementu uz vairākiem apmekējumiem. Piemēram 8 x 3=24eur

Kopējais apreiķins - cena mēnesī: (ieskaitot Ledus Halles apmeklējumu + Beiker Fitness apmeklējumu):

1.      - 7 Eur (1 nodarbība 1 mēneša laikā)

2.      - 26 Eur (4 nodarbības 1 mēneša laikā)

3.      - 45 Eur (8 nodarbības 1 mēneša laikā)

4.      - 62 Eur (12 nodarbības 1 mēneša laikā)

Skaidrojums:

! Tātad- Apmeklējumam ir divi abonementi vai arī samaksa par treniņu par katru reizi. Pirmais abonements vai samaksa par apmeklējumu jāiegādājas Ledus Halles recepcijā, bet otrais ir jāiegādājas pie treneres pirms nodarbības.

PIESAKIES !!!

beikerfitness@gmail.com

0
BEIKER FITNESS - Tikai kopā varam vairāk!

 .