Latīņamerikas ritmu iedvesmotas, viegli apgūstamas, kalorijas dedzinošas, fitnesa-deju nodarbības #ZumbaFitness rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina kustēties gan nedejotājus, gan tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu treniņos. Zumba Fitness nodarbībās kūsā enerģija un valda pacilātība. Mūzika, kuras ritmā kājas cilājas pašas no sevis, kombinācijā ar Zumba Fitness kustībām ļauj lieliski pavadīt laiku vai vienkārši atgūt enerģiju pēc stresa pilnas un garas darba dienas! Zumba Fitness ir ne tikai lielisks līdzeklis pašsajūtas uzlabošanai, bet arī ļoti efektīvi dedzina kalorijas.

Ja gribi uzlabot garastāvokli, aizmirst par ikdienas kreņķiem un stresiem un varbūt nedaudz pasmaidīt pats par sevi, nāc un pamēģini –– kopā izdejosim un „izgaršosim” salsas, mambo, regetona, sambas un citus deju soļus Zumba Fitness nodarbībās Tukumā Ledus Hallē 2 stāvā.

Treniņu saturs ir trīs iesildošās dejas, kas palīdz iesildīt ķermeni, tad ir, aptuveni, 11 dejas, kas kartīgi palīdzēs izsvīst un tad 1 atsildošā deja, nobeigumā ( ABS - vēderpreses vingrinājumi ) izcilākam rezultātam.

JŪSU IEGULDĪJUMS PAR ZUMBA FITNESS NODARBĪBĀM IR - 1 REIZES APMEKLĒJUMS Beiker Fitness 3.00 EUR VAI MĒNEŠA ABONEMENTS - pieejams pie trenera + CENA PAR VIENAS REIZES APMEKLĒJUMU, VAI MĒNEŠA ABONEMENTS Tukuma Ledus Halle - 1 REIZES APMEKLĒJUMS - pieejams ledus halles recepcijā.

0
BEIKER FITNESS - Tikai kopā varam vairāk!

 .